Jdi na obsah Jdi na menu
 


I.B třída sk. C

 

V ročníku 2010/2011 došlo k pár změnám ve skupinách I.B tříd.

Ve skupině C již náš tým nepřivítá celek TJ Tlučné, která bude hrát I.B skupina A, pak dále FK Žákava, která bude hrát I.B třídu sk. B, FC Chotíkov 1932 a Slavoj Mýto, které postoupili do A třídy a Sp. Poříčí a Radnice, kteří sestoupili.

 

Náš tým přivítá celky TJ Hrádek (postup z Rokycanského okresu), TJ Sokol Dobřív (postup z Rokycanského okresu - vítěz barážového utkání s týmem z Žichovic), celek TJ Jiskra Bezdružice (přeřazení ze skupiny A, kde skončili na 4. místě), TJ Sokol Manětín (sestup z A třídy), TJ Slavoj Žihle (postup z okresu Plzeň - sever) a SK ZČE Plzeň ''B'' (postup z městského přeboru).

VS Plzeň zvítězila v barážovém utkání s týmem z Nezamyslic (2:3, 4:2), a tak zachránila I.B třídu i pro nadcházející ročník.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAŠE SKUPINA + HRACÍ DNY

 

TJ VS PLZEŇ - sobota

TJ SOKOL MLADOTICE - sobota

TJ SLAVOJ ŽIHLE - neděle

FC ROKYCANY ''B'' - neděle

TJ JISKRA BEZDRUŽICE - sobota

SKP RAPID SPORT ''B'' - neděle

TJ SOKOL DOBŘÍV - sobota

TJ SOKOL RAKOVÁ - sobota

SK ZČE PLZEŇ ''B'' - neděle

TJ SOKOL MANĚTÍN - neděle

TJ SOKOL DRUZTOVÁ - sobota

TJ SOKOL ČERNICE - sobota

TJ HRÁDEK - neděle

TJ SOKOL KRALOVICE - sobota