Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Bonusový program pro členy FAČR spuštěn!

Na začátku května 2013 začala distribuce členských ALIVE FAČR karet a zároveň byl spuštěn i dlouho očekávaný bonusový program pro členy Fotbalové asociace České republiky. Již nyní mohou všichni, kdo vyvíjejí činnost ve fotbale v České republice a jsou řádně zaregistrováni jako členové FAČR, využívat výhod a slev, které jim byly připraveny. Kompletní nabídku výhod a slev naleznete na novém webu www.bytclenemsevyplati.cz. Nabízené výhody se dělí na dva druhy – Katalog slev ALIVE, který obsahuje 1500 on-line či kamenných míst, kde mají členové FAČR nárok na výhodu po identifikaci kartou ALIVE FAČR a na Exkluzivní nabídky, které jsou vytvořeny přímo a pouze pro členy FAČR. Proto neváhejte a začněte si užívat své členství ve FAČR.. Více


Exkluzivní soutěž pro členy o dva lístky na zápas Česko-Itálie!

Od pondělí 20. 5. 2013 do 31. 5. 2013 v 8:00 trvá nová soutěž pro všechny členy FAČR o dva lístky na zápas Česko vs. Itálie. Pokud jste si tedy nezajistili vstupenky v exkluzivním členském předprodeji, tak neváhejte a zasoutěžte si o svoji možnost vidět naživo hvězdy českého a italského fotbalu. Soutěž je vědomostní, tak nám dokažte, kolik toho o fotbale víte. VíceDistribuce členský karet ALIVE FAČR je v plném běhu.

Bonusový program určený všem členům Fotbalové asociace odstartoval a tisíce členů tak od začátku května obdrželi či ještě obdrží svoje členské karty. Není tomu jinak ani u týmu SK SENCO Doubravka, který navštívil bývalý český fotbalista a úspěšný reprezentant Karel Rada a karty pro klub předal.

Peníze ze členských příspěvků odeslány na okresy
Ke dni 30. 4. 2013 byla odeslána první část peněz ze systému přerozdělován členských příspěvků na okresní fotbalové svazy. Členská základna FAČR čítala ke dni 31. 3. 2013 celkem 260.935 členů. Z toho 230.309 členů působilo v klubech hrajících krajské a okresní fotbalové soutěže a v klubech pracujících pouze s fotbalovou mládeží. Mezi tyto kluby bude rozdělena celková částka ve výši 53.164.496,- Kč. Právě první várka byla odeslána na okresy, které částku 33.164.496,- Kč rozdělí mezi sdružované kluby. Zbylých 20.000.000,- Kč bude posláno v návaznosti na uvolnění těchto peněz ze strany MŠMT. VíceSoutěžte s Fotbalovou škola Petra Čecha 2013

Exkluzivní soutěž pro členy FAČR – přihlašte se na www.skola.petr-cech.cz na vybraný turnus Fotbalové školy, zaplaťte zálohu a získejte podepsaný dres Petra Čecha. Vyhrává první, pátý a sedmý v pořadí! V přihlášení stačí zadat za jméno zákonného zástupce heslo: FAČR.

 Kompletní přehled výhod naleznete na www.bytclenemsevyplati.cz